Oleme avatud   E-R 10-18   L-P suletud +372 5899 9214 info@veltekspert.ee

Höfatsi lugu

Saksa firma Höfats - imelised ja kompromissitud tooted, mille valmistamisel on kasutatud kvaliteetseid materjale. Detailideni viimistletud toodete valikus leiate söegrilli, tulealused, Pildid / - Höfatsküünlaalused ja teisi tooteid ning tarvikuid, mida on aastate jooksul pärjatud mitme rahvusvaheliselt tunnustatud disainiauhinnaga. Höfatsi eesmärk on luua funktsionaalsed ja unikaalsed tooted ilusateks hetkedeks, mida nautida pere ja sõprade seltsis. Höfatsi potentsiaal seisneb disainerite ja inseneride vahetus koostöös, kes on ühendanud oma oskused toodete arendajatena. Toodete iseloomustuseks saab öelda, et funktsionaalne disain armastab detaile - just seda Höfatsi toodete loojad taotlevad. Höfats on põnevate ja kompromissitute toodete sünonüüm.
Kui luua söegrill peab see olema turul parim - selline oli Höfatsi eesmärk ja täna saame nautida selle idee suurepärast tulemust. Höfatsi söegrill CONE on valmistatud eriti vastupidavast roostevabast terasest. Kirega loodud põnevad ja vastupidavad tulealused CUBE, TRIPLE ja ELLIPSE muudavad sinu koduterrassi eriliseks ja nauditavaks koosolemise paigaks.

 

Pildid / - - CONE emotsioon malmrestiga

Pildid / - - - Cube suur pilt

Pildid / - - - Gravity Candle 4

Tutvu Höfatsi tootevalikuga siin

Veltekspert on Höfats toodete ametlik esindaja Eestis. Tule ja tutvu Höfats toodetega Veltekspert kaupluses Tallinnas, aadressil Pärnu mnt.139E/11 või meie veebipoes www.veltekspert.ee.

Höfatsi toodete tutvustus