Oleme avatud   E-R 10-18   L-P suletud +372 5899 9214 info@veltekspert.ee

Hoiatus e-odavmüüjatelt ostes!

Miks osta Inokim, Kaabo, Vsett tooted tootjatehase ametlikult esindajalt?

Meid külastavad tihti murelikud kliendid, kes on ostnud endale Inokim, Kaabo või Vsett elektritõukeratta järgmistes firmadest/e-poodidest: Voiltride.com, Kaup24.ee, K-Rauta.ee, Sport-ratas.ee, Frog.ee, 1a.ee, Rcplanet.ee, Hansapost.ee, On24.ee ja Alfashop.ee kus võis olla ostuhetkel turu madalaim hind, kuid ebaloogiliselt madal hind võib peita endas tulevikus tekkida võivaid probleeme.

Velt Motocenter omab eklusiivset importeri lepingut Inokim, Kaabo ja Vsett toodetele ja ainuõigust koordineerida levitamist, määrata volitatud edasimüüjad ning pakkuda järelteenindust ja määratleda, missugustel firmadel on volitused pakkuda tehase volitatud järelteenindust Eestis ja Lätis. Meie ametlikud koostööpartnerid on: Veltekspert, Euronics, OnOff, Rademar, Tõuksimaailm, Velomarket, Ecoscooter, Klick.ee

Hoiatus! Firmad Voltride.com, Kaup24.ee, K-Rauta.ee, Sport-ratas.ee, Frog.ee, 1a.ee, Rcplanet.ee, Hansapost.ee, On24.ee ja Alfashop.ee ei ole tootjate Vsett, Kaabo, Inokim volitatud ametlikud müüjad.

Kõige sagedasemad hilisemad mured:
1. Teie soetatud elektritõukerattal võib puududa tehase garantii ja teil puudub õigus saada tasuta garantiitöid Velt Motocenter teenindusest. Me teenindame teid, aga see on tasuline ja ostuhetkel kokku hoitud raha võib hiljem kordades suuremat väljaminekut tähendada. 
2. Ostes elektritõukeratta mitte volitatud müüjatelt, võite silmitsi seista kuni 1 kuu pikkuse remondi perioodiga. Teie tõuks võidakse saata eespool nimetatud firmade poolt näiteks Poola, Leetu, Prantsusmaale või mujale riiki remonti. Tugineme faktidele. Te ei saa oma tõuksi kasutada. Tehase volitatud esindus Velt Motocenter lahendab garantii mured ja teostab remonttööd 2-3 päevaga, meil on varuosad kohapeal!
3. Ostes ülal nimetatud e-poodidest elektritõukeratta, võite saada hoopis Aasia turule toodetud komponentidega ja akudega mudeli, millel puudad CE heakskiit/ohutus tarbija jaoks. Mitte koostööparnteritel võivad puududa vajalikud teadmised ja viimased uuendused. Nad on keskendunud vaid odavmüügile. Need mudelid võivad olla mitte legaalsed Euroopas kasutamiseks. Nende mudelite ohtusnõuded ei pruugi olla teie jaoks tagatud. Õnnetusjuhtumi korral ei korva teile kodukindlustus kahjusid. Kindlustused küsivad ametlikult maaletoojalt raaminumbri järgi sõiduki päritolu, legaalsust ja CE-sertifikaate ja tootja vastavus deklaratsiooni.
4. Ostes ülal nimetatud e-poodidest elektritõukeratta, võite saada 2-3 aastat vanadest laovarudest riiki toodud tõuksi, mille aku sõiduulatus on 50% vähenenud, kui tegelikult ettenähtud. Elektritõuksi aku vananeb, kui see on seisnud laadimata 2-3 aastat kuskil laos ja lõpuks müüakse odavalt teile maha. Selliseid kahjuks pakutakse ja kahjuks neid meile servicesse muredega satub.
5. Kui garantiiperiood on lõppenud, ei paku teie elektritõukerattale järelteenindust e-pood. Neil võib puududa service punkt ja huvi teiega rohkem tegeleda. Velt Motocenter võtab teid vastu, aga puudub kliendisoodustus. Tihtipeale öeldaksegi eelpoolmainitud e-poodidest, et edaspidi pöörduge ametliku maaletooja poole.  

Miks me sellest kirjutame? Me ei soovi, et Veltekspert ja Veltmotocenter esindatavate brändide kasutajad peaksid hiljem pettuma. Me ei soovi, et meie brändide mainet kahjustatakse. Me soovime, et meie esindatavate brändide kasutajad oleks hästi teenindatud ja saaksid kasutada oma elektritõukeratast muretult.

Enne ostmist tasub alati kaaluda ja mõelda ka järelteenindusele, sest elektritõukeratas vajab aeg-ajalt hooldamist. Odavmüüjalt ostetud tõuks võib endas peita puudulikku teenust ja teenindamatust, neil võib puudu olla teadmistest, oskus remontida ning puuduvad varuosad, sest nad on keskendunud vaid odavmüügile.

Veendu, kas teie plaanitav ost / elektritõukeratas on ametliku esindaja poolt maale toodud või mitte, saate kontrollida pöördudes meie poole: info@veltmotocenter.ee või info@veltekspert.ee ning helistades telefonile +372 56657255.

Igal elektritõukerattal on korpusel seeria või raaminumber. Anname nõu, kust seda leida Inokim, Vsett või Kaabo elektritõukerattal. Kui siiski olete ostu odavmüüjalt juba sooritanud, saate ka hiljem meile seerianumbri saata ja me anname teada, kas on põhjust äsja ostetud elektritõukeratas tagastada müüjale ja raha tagasi saada. Teil on aega teha tagastus 14 päeva jooksul pärast ostu sooritamist. Põhjuseks saate märkida „Ei vasta ootustele“.

Turvalisemat ostu soovides
Hanno Velt