Oleme avatud   E-R 10-18   L-P suletud +372 5899 9214 info@veltekspert.ee

INOKIM elektritõukeratastest

INOKIM elektritõukeratastestPildid / - - Logo terav

INOKIM – elektritõukerataste lipulaev aastast 2009. Iisraelis loodud elektrilisi tõukerattaid Inokim müüakse tänaseks enam kui 30 riigis üle maailma. Saades inspiratsiooni üle maailma populaarsest sõidujagamisteenusest, tajus Iisraeli auhinnatud tootedisainer/insener/ettevõtja Nimrod Riccardo Sapiri vajadust linnas liikumise kergema alternatiivi järele, mida on hea kontorisse kaasa võtta ja asus looma kokkupandavat elektritõukeratast. Inokim tõukerattad, mis jõudsid turule 2009. aastal, ongi Nimrod Riccardo Sapiri panus keskkonnasäästliku eluviisi edendamisse.

Pildid / - - - Nimrod tekstiga2
Ka Eestis on INOKIM elektritõukerattad leidnud oma koha ja muutunud nõudliku ning kvaliteeti hindava kliendi lemmikuks, mida on Eestis müüdud 2017 aastast. Alates 2020 aastast on Veltekspert INOKIM elektriliste tõukerataste ametlik esindaja Eestis. 

INOKIM arendustiim töötab pidevalt uuenduste ja arenduste kallal, mistõttu on elektritõukerattad aina ohutumad ja mugavamad liiklusvahendid. Lisaks on INOKIM elektritõukerattad keskkonnasäästlikud, sest nad töötavad laetavatel Li-ion akudel, mida kasutatakse ka elektri- ja hübriidautodel. Elektriline sõiduvahend sobib sõltuvalt mudelist hästi linnas kõnni- ja kergliiklusteedel ning ka maastikul sõitmiseks. Kokkupandult väga kompaktne, mugav kaasa võtta ühistransporti.

Elektrilised tõukerattad on tulnud et jääda. Elektriõuks on tänapäeval linnades liikumiseks üks efektiivsemaid, säästlikemaid kergsõidukeid. Kui võrrelda elektritõuksi autoga, on elektritõuksiga linnas liikumine kuni 50 korda säästlikum. Ei pea muretsema ummikute ega parkimise pärast, vaid saab kulgeda muretult punktist A punkti B sõltumata liiklusvoost. Elektritõukerattaga on parkimimine kõikides linnades üle maailma tasuta. Pikalt on turul valitsenud nõudlus kergete ja kompaktsete tõukerataste järele, kuid nüüd on see asendunud sooviga omada kiiret, pika kilometraažiga ning töökindlat tõukeratast. Oleme veendunud, et kes on juba mõne elektritõukeratta omanik, siis tema järgmine tõeline tõuks, mis pakub pikka sõidudistantsi ja mugavad sõitu, on just INOKIM. INOKIM on alati sinuga – kus iganes, millal iganes!

Tule proovisõidule INOKIM elektritõukeratastega Veltekspert kaupluses Tallinnas, aadressil Pärnu mnt.139E/11 või lepi eelnevalt kokku meie tootespetsialist Karol Pokbinderiga tel. +372 5899 9214

Tutvu INOKIM mudelivalikuga siin

Pildid / - - VMC INOKIM

Pildid / - - Väljapanek INOKIM

Pildid / - - - best-foldable-electric-scooters-768x512