Oleme avatud   E-R 10-18   L-P suletud +372 5899 9214 info@veltekspert.ee

Monolith keraamilised grillid

Täiuslik väliköök Monolith keraamilise grilliga!                                                                                             Pildid / - Monolith

Mitmekülgne talent

MONOLITH ühendab endas klassikalise grilli ja kiviahju omadused. Grillimine, madalal temperatuuril küpsetamine, suitsutamine ja röstimine - olenemata valmistusviisist võimaldab MONOLITH keraamiline grill saavutada täiusliku tulemuse. Soovite täiusliku steigi grilimiseks kõrgeid temperatuure või suitsutamiseks madalaid temperatuure - MONOLITH pakub seda kõike. Samuti sobib MONOLITH suurepäraselt kiviahjuna pizza või leiva küpsetamiseks. Kasutatav temperatuurivahemik on 80°C -400°C.


 Tõhus                                                                                                                                                                                                                 

Pildid / - - - Classic liha

Tänu oma ainulaadsele soojusjuhtimisele vajab MONOLITH grill soovitud temperatuuri saavutamiseks ja hoidmiseks väga vähe energiat, nii et vaid 2,5–3 kg puusöe abil saab MONOLITH-iga grillida madalal temperatuuril ja aeglaselt kuni 24 tundi. Lisaks on temperatuuri hoidmiseks vaja väga vähe hapnikku, õhu liikumine on minimaalne  ja liha püsib mahlane.

Efektiivne

Võrreldes teiste grillidega on MONOLITH äärmiselt söesäästlik, tekitades kõrgel temperatuuril võimalikult vähe jäätmeid ja muudab steikide pruunistamise imelihtsaks. Söe kiireks kuumutamiseks avage lihtsalt ülemine ja alumine õhutusava. Kui see on tehtud, sulgege õhuvoolu peatamiseks lihtsalt tuulutusavad. Grill ja tulekorv on suletud ning lühikese aja jooksul söed jahtuvad ning  on valmis järgmisel korral uuesti kasutamiseks.

 


Pildid / - - - - smoke2

Ainulaadne suitsulaastude lisamise süsteem

MONOLITH ainulaadne suitsulaastude lisamise süsteem annab lihale tüüpilise suitsuse BBQ maitse, ilma et peaksite  vahepeal grilli kaant tõstma. Maitsestatud suitsulaastud asetatakse auku ja surutakse spetsiaalselt selleksmette nähtud ava kaudu otse tulle.

 


Pildid / - - - Monolith Classic Pro avatudKvaliteetsed materjalid                                                                                                                                                  

MONOLITH on valmistatud eriti kuumakindlast keraamikast ja roostevabast terasest. Tugevate ratastega alus on valmistatud pulbervärvitud terasest. Sellel on kaks praktilist bambusest küljelauda ning lukustatavad rattad turvalisuse tagamiseks. 

Ohutum korpus

MONOLITH grilli välispinna temperatuur on võrreldes tavalise terasgrilliga palju madalam ja põletusvigastuste oht seega minimaalne.

Suurepärane isolatsioon

Keraamika väga hea isolatsiooni ja õhuvarustuse reguleerimise võimaluse tõttu saab MONOLITH temperatuuri reguleerida nii nagu mitte ühegi teise grilli  puhul. Puusöe tarbimine on 25–50% väiksem kui tavalises grillis. Süüdake süsi ja vaid 15 minutiga on süsi valmis. Eelsoojendusfaasis kasutab MONOLITH palju vähem sütt.


 Pildid / - - - Monolith emotsioonLihtne hooldada

Tänu keraamika heale soojusjuhtivuselel ja kvaliteetsele roostevabale terasele vajab  MONOLITH vähest hooldust  ja grilli saab kasutada
isegi talvel. Lihtsalt puhastage temperatuuril 200 ° C 15-20 minutit.

10 aastat garantiid keraamilistele osadele!

MONOLITH GRILLIDE TUTVUSTUS