Oleme avatud   E-R 10-18   L-P suletud +372 5899 9214 info@veltekspert.ee

Ambrogio robot on automaatne muruniiduk, mis hoolitseb Sinu muru eest iseseisvalt ja täiesti ohutult. Praeguseks juba 18 aastat turul olnud Ambrogio on ideaalne robotniiduk neile, kes otsivad professionaalsust, tehnoloogilist uuendusmeelsust, täiuslikkust ja keskkonda austavat suhtumist.

Ambrogio on suurepärane partner mistahes tüüpi aia igapäevasel niitmisel, mistuleb toime väikeste ja suurte ning lihtsama ja keerukama pinnalaotusega muruplatsidega. Multšimisfunktsioon hoiab muru terve ja lopsakana ning aitab säästa lisaväetise arvelt.

Ambrogio loomisel kasutatud kõrgtehnoloogia ja kvaliteetsed materjalid võimaldavad valida roboti aktiveerimise aega ja viisi tagamaks, et aed oleks muude tegevuste tarbeks sobivas ajavahemikus vaba. Uue ZCS nutitehnoloogia kasutuselevõtt võimaldab turvaliselt Ambrogio robotniidukiga ühenduda. Meie robotniiduk räägib praegusel digitaalajastul tuleviku keeles, muutes omaniku elu lihtsamaks: Ambrogio robotniiduk annab Teile vabaduse ja aja enda aia ja muude tegevuste segamatuks nautimiseks isegi kodust eemal viibides.

Ambrogiol on kolm seeriat erinevatele vajadustele: GREEN seeria, lihtne ja intuitiivne; PRO seeria, tehnoloogiliselt edasijõudnud seeria professionaalseks kasutamiseks; NEXT seeria, uuenduslik, alati ühendatud, kohandatav ja tulevikku vaatav.

Pildid / - - Ambrogio teksti pilt

Pildid / - - Ambrogio-Robot

Pildid / - - Elite400

Vaata tooteid

Vaata Ambrogio PDF kataloogi

FAQ

Kuidas Ambrogio robotniiduk töötab?
Ambrogio robotniiduk niidab muru iseseisvalt ja automaatselt. Ambrogio niidab iga päev mõned millimeetrid muru ja jätab niidetud tükid loomuliku väetisena muruplatsile. Ambrogio robotniiduk töötab vastavalt programmeeritud tööaegadele ja varieerib niitmistsükleid laadimisega.

Kas Ambrogio robotniiduk laeb ennast ise?
Jah. Ambrogio robotniiduk toob akude tühjenedes kuuldavale helisignaali ja suundub iseseisvalt laadimisjaama.

Kas pean muru pärast niitmist kokku riisuma?
Ei. Muru kogumine või riisumine pole vajalik. Ambrogio robot niidab iga päev muru mõne millimeetri võrra. Purustatud murulibled jäetakse muruplatsile, kus need toimivad loodusliku väetisena.

Kuidas toimub Ambrogio roboti paigaldamine?
Ambrogio robotniiduk töötab perimeetrikaabliga piiratud aias. Kaabel paigaldatakse maapinnale kinnitusvaiadega või maetakse maha. Kaabli mõlemad otsad on ühendatud laadimisjaamaga, mis on omakorda ühendatud vooluvõrku.

Kas Ambrogio robot suudab niita iga ilmaga?
Jah. Ambrogio robotniiduk on mõeldud töötama välitemperatuuril vahemikus -10 to + 50°C, mis on muru kasvuaegadest tunduval laiem vahemik.

Kas Ambrogio robot suudab niita ka vihmas?
Jah. Ambrogio robotniiduk suudab niita ka vihmase ilmaga, kuid soovitame liigse määrdumise vältimiseks aktiveerida vihmasensorid, kuna vihmase ilmaga niitmine ei mõju ka murule hästi: Ambrogio robot naaseb laadimisjaama ja ootab järgmist töötsüklit. Täpsemat informatsiooni leiad kasutusjuhendi peatükist „Seaded - Programmeerimine“

Kas Ambrogio robotniiduk suudab tajuda puid, madalaid põõsaid ja lillepeenraid?
Jah. Kõik objektid, millega Ambrogio robot ei tohiks kokku puutuda, tuleks ümbritseda perimeetrikaabliga. Paigalda perimeetrikaabel vastavalt kasutusjuhendi peatükis „Ettevalmistamine ja tööala piiritlemine“ toodud juhistele. Ambrogio robot liigub perimeetrikaabli juurde ja jätkab seejärel teises suunas.

Kas Ambrogio robot suudab tajuda pinke, toole ja muid muruplatsil olevaid objekte?
Jah, tingimusel et need objektid on kõrgemad kui 10 cm. Ambrogio robot läheneb objektile ja puutub õrnalt selle vastu, et niita selle ümber olevat muru. Seejärel jätkab Ambrogio robot niitmist teises suunas. Ambrogio robotniiduk ei kahjusta objekte, ega saa ka ise kahju.

Kui palju Ambrogio robot elektrit tarbib?
Ambrogio roboti elektritarve ühes kuus on tunduvalt väiksem, kui bensiinimootoriga töötava muruniiduki kütusekulu. Keskmise suurusega muruplatsi puhul tarbib Ambrogio elektrit kõigest 1 euro eest kuus!!