Oleme avatud   E-R 10-18   L-P suletud +372 5899 9214 info@veltekspert.ee

Bastard keraamilised grillidPildid / - Bastard

Bastard on valmistanud premium klassi Kamado tüüpi grille juba alates aastast 2013. Bastardi keraamiline grill muudab õues kokkamise tõeliseks peoks. Täiuslik grill, mille ainulaadsed isoleerivad omadused sobivad ideaalselt aeglaseks grillimiseks, kuuma või külma suitsuga toidu valmistamiseks ja tõeliste itaalia pitsade küpsetamiseks. Avasta aastaringse kokkamise rõõm koos Bastardiga!

Iidse kokakunsti taasavastamine

3000 aastat tagasi valmistasid inimesed toitu saviahjus. Sellest algupärasest toiduvalmistamise viisist kasvaski välja keraamilise grilli loomise idee. Kõiki nüansse silmas pidades on Bastard valmistanud suurepärase keraamilise grilli. Ainulaadsed isoleerivad omadused sobivad ideaalselt aeglaseks grillimiseks, kuuma või külma suitsuga toidu valmistamiseks ja tõeliste itaalia pitsade küpsetamiseks.

Parimatest parim! (20-aastane garantii)

Ainult kõrgeima kvaliteediga tööstuslik keraamika on piisavalt hea. 100% vastupidavus väga kõrgetele temperatuuridele. Lisaks on ka teised grilli komponendid valmistatud parimatest materjalidest. Roostevabast terasest või karastatud terasest pulbervärviga kaetud materjal, mis tagab maksimaalse vastupidavuse kõikides ilmastikutingimustes. 

Rõõm aastaringselt kokkamisest 

Bastardil on palju sõpru. Alates kokkadest ja toiduprofessionaalidest kuni kokandushuviliste ja inimesteni, kes naudivad kokkamist. Küpsetage talvel aeglaselt veiseliha õlles, suitsutage kana suvise salati sisse, küpsetage pitsa või grillige koos sõpradega maitsvaid burgereid. See on tõesti nii lihtne. Lihtne, kuid alati ületamatu maitsega. 

Avastage Bastard

Oma matt musta pinnakattega on Bastard ainulaadne, erinedes teistest Kamado grillidest. Bastard on lihtne, kvaliteetne, mitmekülgne, kõigile sobiv ja konkurentsivõimelise hinnaga. Avastage enda jaoks grillimine, küpsetamine, hautamine või suitsutamise. Bastard – grill kõigile, kes naudivad maitsva toidu valmistamist aastaringselt.

TUTVU BASTARD MUDELIVALKIKUGA SIIN

Pildid / - - - LMBGA_book-photography_67

Pildid / - - - Urban L terrassil 2 väike

Pildid / - - - LMBGA_book-photography_55