Oleme avatud   E-R 10-18   L-P suletud +372 5899 9214 info@veltekspert.ee

Teisaldatav õhukonditsioneer

Veltron teisaldatavad tööstuslikud konditsioneerid on suure jõudlusega õhukonditsioneerid, mis sobib ideaalselt iga suurusega ruumi või ruumi piirkonna tõhusaks jahutamiseks.

Vaata tooteid

Meeldiv ja jahe töökeskkond parandab jõudlust ja tootlikkust

Raskused, mida enamus kõrge temperatuuriga paigas töötavaid inimesi peab taluma, põhjustavad tervisliku seisundi halvenemist või tootlikkuse langust. Weltemi teisaldatav õhukonditsioneer on saanud kiitvaid hinnanguid, tagades otsejahutuse igale töötajale või töölauale maksimaalse jõudlusega.

Veltron teisaldatav konditsioneer igal ajal ja igas kohas

Tehastes, tööstustes, laod, metallitöökojad, klaasivabrikud, remonditöökojad, keevitustööde tööpaigad, masina- või mootoriruumid, andmetöötluskeskused, serveriruumid, elektrijaamad, loomalaudad, esinemislavad, PVC telgid, peotelgid, hallides, suured köögid, kontorid, autondus, laevadokid, põllumajandusmasinate hooldekeskused, militaartööstustes

Tehnoloogia

Pildid / - punktjahutus Punktjahutus paindlike jahutusharudega
Pildid / - automaatne ventilaator Automaatne ventilaatori kiiruse reguleerimine väljastustemperatuuril üle 26°C
Ümbritsev temperatuur: 50°C või vähem
Pildid / - Digitaalne juhtimine Väljalülitustaimer
Õhuvoolu reguleerimine
Temperatuuri reguleerimine
Automaatse taaskäivituse funktsioon koos veateatega jt.

Miks teisaldatav õhukonditsioneer?

Pildid / - Konditsioneer joonis2Enamik õhukonditsioneere kinnitatakse seinale ja ühendatakse soojusvahetitega, mis tuleb paigaldada välitingimustesse. Nimetatud põhjus viis täiustatud õhukonditsioneeride väljatöötamiseni, mis suudavad erinevaid piirkondi valikuliselt jahutada, ning tehnoloogia areng on kaasa toonud selle valdkonna tootevaliku plahvatusliku laienemise.

Seinale kinnituvate statsionaarsete konditsioneeridega on raske rahuldada tööstusvaldkonna vajadusi.

Enamik probleeme, mis puudutavad kõrge temperatuuriga tööpaigas viibivaid töötajaid, põhjustavad eluohtlikke tervisehäireid, rääkimata tootlikkuse langusest.

Pildid / - Konditsioneer joonis1

Veltron tööstuslikel konditsioneeridel on maksimaalne tõhusus jahutuse tagamisel individuaalsetele töötajatele või konkreetsetes tööpiirkondades, ning need on saanud kiitvaid hinnanguid kõikidest tööstusvaldkondadest.

Seadme võib paigutada igasse töökoha piirkonda, tagades otsejahutuse tänu paindlikule reguleeritava pikkusega õhutorude süsteemile ning mida on võimalik jätkata. Veltron teisaldatavale õhukonditsioneerile on antud mitmeid tööstusomandi õigusi.

On lihtne mõista, miks Veltron tööstuslikel konditsioneeridel on suurim turuosa, rääkimata kasutajate kõrgest hinnangust.