Oleme avatud   E-R 10-18   L-P suletud +372 5899 9214 info@veltekspert.ee

Ettevõttest

Ettevõttest

VeltEkspert on loodud eesmärgiga pakkuda meie klientidele tooteid ja teenuseid, mis tagavad hea mõnusa olemise, meeleolu ning nauditavaid tegevusi koduaias või puhkehetkedel terrassil. Tootevalikust leiate soojuskiirgurid koduterrassile, kohvikutele, restoranidele ja firmadele, kellel on vaja küttelahendust ladudesse, tootmisesse. Meie valikus on nii elektrilised soojendid, kui ka viimasel kolmel aastal ülipopulaarseks osutunud diisliküttel soojuskiirgur ahjud, mis sobivad kiireks ja tõhusaks ajutiseks küttelahenduseks sisepindadele ja väliüritustel peotelki. Pole saladus, et viimasel ajal on paljudes seltskondades või piknikul sõpradega jutuks olnud keraamilised Kamado tüüpi grillid. Ajaga kaasas käies oleme ka meie oma tootevalikus otsustanud pakkuda täiuslikku naudingut - keraamilised söegrillid firmalt Kamado Joe, Bastard ja Blackstone. Palju rõõme aiatöödel pakuvad kasutajasõbralikud ja väga kavliteetsed akuga aiatööriistad firmalt Ego Power Plus.
Veltekperdi valikus on ka Inokim elektritõukerattad, mis ongi nö. selle elektriliikurite sõidukikategooria loonud bränd, saanud alguse Iisraelist. Esindame lisaks ka Kaabo, Vsett ja Velt Smart Scooter elektritõukerattaid.

Pildid / - - Soojuskiirgurid, aiatehnika, grillid

Pildid / - - Veltekspert Echo metsatehnika

Pildid / - - Veltekspert-soojuskiirgurid, grillid, aiatehnika

Meiega on seotud ka mototehnika valdkonnas pea kaks kümnendit tegutsenud VeltMotocenter.  Soovitan elektritõukerattaid ja aku aiatehnikat soetada ennekõike meie esindustest või meie edasimüüjatelt. Velt Motocentril on pakkuda tehnika hooldamiseks vajalikud oskused, järelteenindus või vajadusel kodukülastuse võimalused teenindusbussiga. Suurim väärtus, mis teil VeltEksperdist kaupu soetades kaasa tuleb, on personaalne teenindus ja järelteenindus ka hilisemas faasis, kui teie kasutuses oleval elektrisõidukil või akuaiatööriistal on tekkinud remondivajadus või garantiijuhtum. Meie oleme teie jaoks alati olemas, meie tegeleme teie küsimusega. Suurtest e-poe keskkondadest soovitame elektritõukeratast ostes pöörata tähelepanu järelteeninduse olemasolule. Võite puutuda hiljem kokku üllatustega, kus teie muredega tegelemine võib jääda tahaplaanile, sest puudub tehniline järeltugi, varuosad ja personaalne teenindus ning moraalne vastutus teie ees.

VeltEkspert soovitab teile õige toote ja teie rahuolu on meile tähtis. Meie klientideks on nii eraisikud kui firmad. Kiire ja kvaliteetse hoolduse tagamiseks on meil elektrisõidukite ja akuaiatööriistade hooldus koolitused läbinud head remondispetsialistid. Loodan, et leiate vajalikke tooteid ja infot meie veebilehelt kiirelt ja mugavalt. Ettevõttel on 2022 aasta kehtiv krediidireiting AAA (Suurepärane).

Kaubamärgid, millega tegelemeEGO Power Plus, Veltron Heaters & Coolers, Hipers, Weltem, Kamado Joe, Monolith, Bastard, Blackstone, Inokim, Kaabo, Vsett, Velt Smart Scooter, Talaria.

Tooted millega meid seostada: soojuskiirgurid, soojuskiirgurahjud, aku aiatööriistad, keraamilised grillid, gaasigrillid, elektrilised tõukerattad, elektrisõidukid.

 

 Tere tulemast Velt Eksperti

Hanno Velt
Ettevõtte tegevjuht