Oleme avatud   E-R 10-18   L-P suletud +372 5899 9214 info@veltekspert.ee

Ettevõttest

Ettevõttest

VeltEkspert on loodud eesmärgiga pakkuda meie klientidele tooteid ja teenuseid, mis tagavad hea mõnusa olemise, meeleolu ning nauditavaid tegevusi koduaias või puhkehetkedel terrassil. Tootevalikust leiate soojuskiirgurid koduterrassile, kohvikutele, restoranidele ja firmadele, kellel on vaja küttelahendust ladudesse, tootmisesse. Meie valikus on nii elektrilised soojendid, kui ka viimasel kolmel aastal ülipopulaarseks osutunud diisliküttel soojuskiirgur ahjud, mis sobivad kiireks ja tõhusaks ajutiseks küttelahenduseks sisepindadele ja väliüritustel peotelki. Pole saladus, et viimasel ajal on paljudes seltskondades või piknikul sõpradega jutuks olnud keraamilised Kamado Joe grillid. Ajaga kaasas käies oleme ka meie oma tootevalikus otsustanud pakkuda täiuslikku naudingut - keraamilised söegrillid firmalt Kamado Joe.

Tootevalikus on kasutajasõbralikud aku aiatööriistad ning bensiinimootoriga aiatehnika ja metsatehnika. Me oleme teinud valiku- ja otsustamise kliendi eest lihtsamaks, pakkudes vaid parimaid aku aiatööriistu firmadelt Ego Power Plus ja Worx. Premium klassi robotniidukeid Ambrogio koos paigalduse ja järelteenindusega, sealhulgas talvine hoiustamine. Valikus on parima kvaliteedi ja hinna suhtega murutraktorid tootjalt CubCadet. Samuti kõrgelt hinnatud Jaapani firma Echo mootorsaed, trimmerid, võsalõikurid kodukasutusse. Valikus on ka mootorsaed arboristidele.

Pildid / - - Soojuskiirgurid, aiatehnika, grillid

Pildid / - - Veltekspert Echo metsatehnika

Pildid / - - Veltekspert-soojuskiirgurid, grillid, aiatehnika

Olles juba aastaid tegutsenud tehnika valdkonnas Velt Motocentriga, soovitan aiatehnikat soetada ennekõike spetsiaalsetest vastava valdkonna ettevõtetest, kellel on tehnika hooldamiseks vajalikud oskused, järelteenindus või vajadusel kodukülastuse võimalused teenindusbussiga pakkuda. Suurim väärtus, mis teil Velt Eksperdist soetades kaasa tuleb, on personaalne teenindus ja järelteenindus ka hilisemas faasis, kui teie kasutuses oleval murutrimmeril või niidukil on tekkinud hooldamise või remondi vajadus või garantiijuhtum. Meie oleme teie jaoks alati olemas, meie tegeleme teie küsimusega. Suurtest e-poe keskkondadest või kataloogikaubana tellides ning üldehitus-aiandusmakrketitest ise soetades analoog tooteid võite soetada seadme, mis ei pruugigi sobida tööks, milleks seda vajasite. Samuti võite puutuda hiljem kokku üllatustega, kus teie muredega tegelemine võib jääda tahaplaanile, sest puudub tehniline järeltugi, varuosad ja personaalne teenindus ning moraalne vastutus teie ees.

VeltEkspert soovitab teile õige toote ja teie rahuolu on meile tähtis. Meie klientideks on nii eraisikud kui firmad. Kiire ja kvaliteetse hoolduse tagamiseks on meil niidutehnika koolitused läbinud head remondispetsialistid.

Loodan, et leiate vajalikke tooteid ja infot meie veebilehelt kiirelt ja mugavalt.

Kaubamärgid, millega tegeleme: EGO Power Plus, Worx, CubCadet, Ambrogio, ECHO, Veltron Heaters & Coolers, Hipers, Weltem, Tansun, Kamado Joe, Höfats.

Tooted millega meid seostada: 

soojuskiirgurid, soojuskiirgurahjud, akuaiatööriistad, robotniiduk, muruniiduk, mootorsaag, murutraktor, võsalõikur, murutrimmer, rohulõikur, lehepuhur, keraamilised grillidsöegrillid.

 

 Tere tulemast Velt Eksperti

Hanno Velt
Ettevõtte tegevjuht