Oleme avatud   E-R 10-18   L-P suletud +372 5899 9214 info@veltekspert.ee

Kamado Joe grillidest

Kamado Joe keraamilise grilli näol on tegemist tootega, kus on ühendatud traditsiooniline küpsetamise meetod ja uuendatud grilli klassikaline stiil. Tulemuseks on toode, mis pakub rikkalikke toiduvalmistamise võimalusi, baasvarustuses olevate tarvikute abil. Rikkalik lisavarustuse valik võimaldab valmistada toitu tippkoka tasemel.

Kamado küpsetamise meetod tuleneb iidsetest aegadest ja pärineb Aasiast ning on püsinud muutumatuna läbi sajandite. Õhuvool, mis grilli keraamilist korpust läbib, tekitab, läbi väljatõmmatava kupli, grilli sees püsiva kuumuse, mis paneb tükeldatud grillsöe ja suitsu elama. Selline küpsetamise meetod annab toidule rikkaliku ja suitsuse maitse. Olgu küpsetatavaks toiduks liha, kala, köögiviljad, pizza või midagi muud maitsvat. Kamado Joe grillidega on võimalik toitu grillida, suitsutada ja pruunistada. Samuti on võimalik grillimiseks kasutada samaaegselt erinevaid tasapindasid. Keraamiline grill vajab vähem kuumust, et saavutada küpsetamiseks vajalik temperatuur ning seetõttu jääb liha mahlasem, kui gaasigrilliga valmistades. Kamado pakub küpsetamiseks loendamatu arvu erinevaid võimalusi ja meetodeid. Täpselt nii palju kui oma fantaasiale ruumi anda, ehk teisisõnu piiramatult.

Pildid / - Kamado Joe

Pildid / - - KamadoJoe terrass

Pildid / - - Kamado leek

Tutvu Kamado Joe mudelivalikuga siin

Kamado Joe grillid on valmistatud kvaliteetsetest vastupidavatest materjalidest, viimistletud detailideni ning eluaegse garantiiga keraamilistele osadele. Grilliga on lihtne küpsetada, seda on lihtne seadistada ja puhastada. Grilli väljatöötamisel on arvestatud kõikide aspektidega selliselt, et grillimine oleks lõbus ja lihtne ning et igaüks meist võiks olla superkokk. Kamado Joe grillid on parimad keraamilised grillid, mis saadaval on. Toodet on lihtne komplekteerida, see võtab keskmiselt aega 10 minutit.

VeltEkspert salong (Veltron International OÜ) on ametlik Kamado Joe maaletooja ja esindaja Eestis alates 2020. Kamado Joe on grillimaailmas tuntud ja tunnustatud kaubamärk, mille preemium klassi kuuluvaid tooteid kasutavad väga paljud tunnustatud kokad.