Oleme avatud   E-R 10-18   L-P suletud +372 5899 9214 info@veltekspert.ee

Kamado-tüüpi grilliga toitu valmistama hakates tuleb endale kõigepealt selgeks teha grillimise alustõed. 

Õppige, kuidas käsitleda grillimise põhielemente, nagu tuli, suits, kaugus ja pinnad, et omada täit kontrolli oma grilli üle – ja toitude hämmastavate maitsete üle.

Tuli

Tuli on Kamado-tüüpi grilliga edukal grillimisel kõige tähtsam element – ja see omakorda koosneb vaid kolmest elemendist: hapnik, kuumus ja kütus. Õppige, kuidas neid kontrollida, ning te kontrollite ka tuld oma grillis.

Kamado Joe grillide uuenduslik disain lihtsustab õhuvoolude juhtimist grillis. Ülemise ja alumise ventilatsiooniava reguleerimine võimaldab hõlpsasti lisada grilli õhku või võtta seda vähemaks, et kuumust suurendada või vähendada.

Suits

Suitsune maitse on maitse, mida ei saa järgi teha või muude vahenditega teeselda. See muudab erakordseks ka kõige tavalisema lihatüki, lisades sellele maitsesügavust ja muutes selle eineks, mis on väärt meenutamist. Kuna Kamado Joe grillid töötavad söega, tekkib õrn suitsumaitse kõikidele grillitavatele toitudele hoolimata kasutatavast tehnikast. Suitsune maitse on see, mille poole me kõik püüdleme.

Disainitud võtmaks suitsust maksimumi, annab Kamado Joe grillide tõhus disain Teile võimaluse anda toitudele maitset kõigest söe või sõe ning puidulaastude/tükkide abil.


Distants

Teie esimene õppetund seoses tule, kuumuse ja piisava kaugusega pärineb tõenäoliselt juba lapsepõlvest, kui lõkke kohal head-paremat grilliti. Võib-olla soovisite saada toidule just seda õiget kuldset kuma, hoides oma oksaraagu kõrgel lõkke kohal ja oodates kannatlikult. Võib-olla ihkasite te maksimaalset krõbedust, pistes oma pala pidevalt otse leegi sisse ja kohe jälle välja. Mida iganes te ka sellest ajast õppisite, need õppetunnid toidu ja leegi vahelise kauguse kohta kehtivad ka Kamado-tüüpi grilli puhul.

Kamado Joe uuenduslik küpsetussüsteem Divide & Conquer ei muuda mitte ainult tule ja toidu vahelisi kauguse sättimist lihtsamaks, vaid pakub ka erinevaid kombinatsioone toidu küpsetamiseks mitmel tasandil.