Oleme avatud   E-R 10-18   L-P suletud +372 5899 9214 info@veltekspert.ee

Kamado Joe luguPildid / - Kamado logo

Me kõik oleme kogenud seda tunnet olles hõivatud millegagi, mille tegemist me naudime, kuid oleme pettunud kasutatava töövahendi kvaliteedis. See ei lähe võibolla küll katki, kuid see ka ei tööta nii, nagu vaja. See oli ka meie kogemus grillimisega. Me armastasime seda. Me tegelesime sellega kogu aeg. Kuid nädalavahetusest nädalavahetusse olime pettunud oma grillis ja grillimistarvikutes.  Me teadsime, et kindlasti on grillimiseks olemas ka parem viis – see inspireeris meid disainima ja välja töötama parema grilli. Kamado Joe ei ole lihtsalt tootesari. Selline grill luuakse siis, kui kaks kokata armastavat meest on end tõsiselt kätte võtnud, et luua maailma parim keraamiline grill. Parem kvaliteet. Nutikad lahendused. Rohkem uuenduslikke lisatarvikuid. See on Kamadoe Joe lugu. 


 

Kirg

Ettevõtte südamik ei ole äritegevus. See on inimeste kogukond, kes armastavad sama asja, mida armastavad kõik meie ettevõttes: valmistada toitu õues koos oma sõprade ja perega. See kirg on meie igapäevane kütus kõiges, mida me teeme.

   Pildid / - - Innovatsioon

Kvaliteet

Valmistatud toimima paremini ja kestma kauem. See on lihtne ja kompromissitu kvaliteedistandard, mis kehtib kõigele, mida me Kamado Joes teeme – tootedisainist kuni tootmiseni. Meil on lihtne eesmärk: iga meie nime kandev toode on usaldusväärne osa erakordsest grillimiskogemusest. 

Pildid / - - Kvaliteet

Innovatsioon

Meie alguspäevadest alates oleme keskendunud nende probleemide lahendamisele, mida teised ei ole soovinud või osanud lahendada – seda kõike selleks, et inimesed saaksid parema grillimiskogemuse. Me ei rahuldu keskpärasega. See on pühendumus, mis ilmneb selgelt nii meie originaalgrillide omadustes kui ka meie grillsöe tükkide suuruses.

 Pildid / - - kamado-joe-kontrol-tower-top-vent-600pix

 


 

Tutvu Kamado Joe mudelivalikuga