Oleme avatud   E-R 10-18   L-P suletud +372 5899 9214 info@veltekspert.ee

Kaabo elektritõukeratastest

Kaabo elektritõukeratastestPildid / - - KAABO LOGO õige

Kaabo bränd algas juba aastal 2013, mis teeb brändi omanik ettevõttest Zheijang Kaabo Electronic Technology Co., Ltd ühe elektriliste kergliikurite valdkonna pioneeri. Tänaseks on saanud fraas “Kaabo elektritõukeratas” suurepärase jõudlusega elektritõukeratta sümboliks ning üheks maailma juhtivaks ja edukaimaks elektritõukeratta brändiks, omades maaletoojaid enam kui 30 riigis. Enne kui põhifookusesse said võetud just elektrilised tõukerattad tegeles Kaabo ka elektriliste üksrataste ja tasakaaluliikurite arendamise ja tootmisega.
Kaabo edu saladus peitub pidevas innovatsioonis ning kiirete ja efektiivsete parenduste tegemises oma olemasolevatele toodetele. Säilitamaks oma konkurentsi eelist on Kaabo alati ärkvel, et kutsuda kokku parimad arendajad üle kogu maailma ning pakkuda oma klientidele parima kvaliteediga tooteid. Kaabo leiutatud elektritõukerataste valdkonnaga seotud tehnoloogiad on patenteeritud rohkem kui 24 riigis. Tänu sellele ning pidevale arendustööle on Kaabo valdkonnas toimuva innovatsiooni üks peamistest suunajatest.
Üks suure edu saladustest on kindlasti ka Kaabo suhtumine ja pidev koostöö oma edasimüüjatega, sest just edasimüüjad ja maaletoojad on need kes loovad lõpptarbijale Kaabo kui brändi kuvandi. Kaabo on välja töötanud oma distributsiooni mudeli. Samal ajal kui Kaabo tegeleb kvaliteetsete toodete tarnimisega aitavad nad ka oma partnereid turunduse ja müügistrateegiate alaselt.

Kaabo Skywalker 10C ECO elektritõukeratas

Skywalker 10C ECO elektritõukeratas on loodud mugavust, kompaktsust, võimsust ja kiirust silmas pidades. Skywalker 10C kujul on Kaabo saavutanud ideaalse taskukohase linnatõuksi. Tõtt-öelda on see lausa uskumatu, mida see elektriline tõukeratas oma hinna eest suudab pakkuda.
Mugavuse tagavad esimesed ja tagumised topelt vedruamortisaatorid (punaste kestade sisse peidetud). Suured ja laiad, 10×3.00″ sisekummiga õhkrehvid aitavad absorbeerida teel tekkivaid pisivibratsioone. Lenksu kõrgus on reguleeritav, mis võimaldab lenksu paigaldada täpselt ideaalsele kõrgusele iga elektritõukerattaga sõitja jaoks. Elektritõukeratas omab laia seisutekki, mille peal on võimalik seista väga mugavalt ka jalad kõrvuti (jalgade kõrvuti hoidmine pole siiski soovituslik ohutuse eesmärgil).
Kompaktsuse poolest kuulub Kaabo Skywalker 10C ECO elektritõukeratas kindlasti “ülikompaktsed elektritõukerattad” klassi. Elektriline tõukeratas on kokku murtav seisuteki eest, mis teeb selle elektriliikuri pikkuse kokku pakitud asendis väga lühikeseks. Kokku murtavad (lenksutoruga / püstipoomiga paralleelseks) on ka elektrilise tõukeratta käepidemed. Samuti langetatakse kokku pakkimisel minimaalsesse asendisse lenksu kõrgus.
Võimsuse ja kiiruse tagab võimas 800W BLDC elektrimootor. Selle abil on elektritõukeratas võimeline saavutama uskumatuna kõlava tippkiiruse 50km/h. Elektriline tõukeratas on varustatud 48V/15,6Ah/749Wh akuga, mis võimaldab täis laetult elektritõukerattaga läbida kuni 55km.

Kaabo Mantis 8 Plus elektritõukeratas

Kaabo Mantis 8 Plus 2WD elektrilised tõukerattad on kaherattaveolised, mõõtmetelt väikesed, kuid vaatamata sellele ülikiired elektritõukerattad. Selle mudeliseeria 800W mudel on ka maailma kõige kiirem 8 tolliste ratastega elektritõukeratas. Võrreldes Mantis 10 mudelitega on Mantis 8 elektrilised tõukerattad väiksemate ratastega, lühema seisutekiga ning madalama lenksu kõrgusega. See teeb Mantis 8 2WD elektrilised tõukerattad Mantis 10 ja Skywalker 10C mudelitest kergemaks ja palju kompaktsemaks.
Väiksemad mõõtmed tähendavad ka seda, et see elektritõukeratas on mugav kasutada lühematele sõitjatele ja noortele. Väiksemate ratastega on ka kergem kitsastes oludes manööverdada ning elektritõukeratas tundub juhitavuselt erksam. Nagu ka nimest on aru saada, siis Eco versioonil on kaks 500W mootorit ning Plus mudelil on need mootorid 800W võimsusega. Kahe ratta vedu tagab elektritõukerattale eelkõige välk-kiire kiirenduse. Elektrooniline piiraja eemaldades suudab Eco elektritõukeratas saavutada tippkiiruseks 40k m/h ning Plus elektriline tõukeratas on suuteline sõitma kiirustel kuni 50km/h.
Vaatamata erinevatele mõõtmetele jagavad Mantis 8 ja 10 mudelid akusid. Nii on ka Kaabo Mantis 8 PPlus varusatatud 48V/18,2Ah (874Wh) akuga. Kuna aga kahe mootoriga on veeremisel kasutatav energia suurem, siis läbisõidud on kahe mootoriga Mantis 8 Plus mudelitel veidi väiksemad kui ühe mootoriga Mantis 10 elektritõukeratastel. Mantis 8 Plus suudab ühe laadmisega läbida kuni 60km.
Kõik Kaabo Mantis 8 mudelid kasutavad ka sisekummide vabasid (tubeless) õhkrehve, mis on rehvide väikest suurust (8 tolli) arvestades väga oluline. Tubeless rehvid ei purune löökaukude ja põrutuste tõttu nii kergelt kui sisekummidega rehvid.

Kaabo Mantis 8 Eco 800W elektritõukeratas 

Kaabo Mantis 8 Eco 800W elektritõukeratas on kompaktseim elektriline tõukeratas Kaabo mudelivalikus mis saadaval on. Elektritõukeratas on nii mõõtudelt kui ka kaalult väiksem / kergem kui kahe ratta veoga mudelid.Tagarattavedu ei tähenda samas kohe, et see elektriline tõukeratas oleks aeglane. Seda kindlasti mitte – 800W arendav (harjadevaba) elektrimootor tagab poole parema kiirenduse kui nii maailmas kui ka Eestis üks müüdumaid mudeleid Xiaomi Pro 2 elektriline tõukeratas ja Segway Ninebot Max G30E II.
Vaatamata küll kiirenduse poolest alla jäämisele on tippkiiruse poolest on see elektritõukeratas isegi kiirem kui kahe mootoriga 2x500W mudel, saavutades elektrooniliselt piiramata kiiruseks 45km/h.
Mantis 8 Eco 800W elektritõukeratas on ka mugav, omades väga pehmet sõitu võimaldavaid vedruamorte. Ühe mootoriga Mantis 8 on varustatud 48V/18,2Ah (874Wh) akuga ning suudab täis laetud akuga läbida kuni 60km.

Kaabo Mantis 10 Eco, Mantis10 Plus ja Mantis 10 Pro+ elektritõukerattad 

Mantis 10 Plus ehk kahe ratta veoga 10 tolliste ratastega Mantised on kõige võimsamad “keskmise suurusega” elektritõukerattad mis Kaabo mudelivalikus on. Mantis 10 Plus elektritõukerattad on ühed mugavaimad elektrilised tõukerattad linnas sõitmiseks. Mantis 10 Plus elektrilised tõukerattad on varustatud lisaks pehmetele 10″ õhkrehvidele ka ülimugavate vedruamortidega. Mantis 10 Plus mudelid on ka kõrge lenksu asendiga, mis on täpselt parajal kõrgusel ka 190cm+ pikkusega sõitjate jaoks. Kahe ratta veoga Mantis elektrilised tõukerattad sobivad kindlasti väga hästi neile, kes eelistavad nimetissõrme gaasi ja kellele meeldib äkiline, jõuline kohalt minek. Sport režiimis kahe ratta veoga kohalt minnes on kerge esiratta ringi käimine garanteeritud.
Kaabo Mantis 10 Plus elektrilised tõukerattad on varustatud 1092Wh akuga, mis võimaldab ühe laadimisega sõita kuni 76km. Mantis 10 Pro+ elektritõukeratas on tunduvalt suurema, 1470Wh mahtuvusega akuga versioon Mantis 10 mudelist. See võimaldab Pro mudelil sõita täis laetud akuga kuni 90km. Kaabo Mantis 10 Pro+ elektritõukeratas on tänavapildis “tavalisest” mudelist eristatav oma hallikat tooni rattakiigede poolest. Nagu alati annab suurem aku maht Pro mudelile ka veidi väiksema pingelangu koormuse all, mis teeb ta baasmudelist mõned protsendid kiiremaks.
Kaabo Mantis 10 Plus elektritõukerattad on varustatud võimsate 2x1000W harjadevabade mootoritega ning suudavad elektritõukeratta piiramata tippkiiruseks saavutada 60km/h.

Kaabo Wolf King GT PRO elektritõukeratas 

Kaabo Wolf King GT PRO elektriline tõukeratas on 2022. aasta Kaabo uus lipulaev, mille eesmärgiks on olla kõige suurema akuga ja läbisõidu võimekusega, kõige kiirem, võimsam, kasutaja sõbralikum, vastupidavam (ka ilmastikukindel) elektritõukeratas. Selle eesmärgi ka Wolf King GT Pro elektritõukeratas saavutab – turul on vaid loetud mudelid, kes selle uue Kaabo koorekihi tipuga konkureerida suudaksid.
Kaabo Wolf King GT sobib inimesele, kes tahab endale kõige-kõigemat elektritõukeratast kõigis jõudluse kategooriates ning samas tahab nautida mugavust, parimat võimalikku stabiilsust ja juhitavust. Lisaks on see elektritõukeratas ka kindlasti parim valik kui on vaja sõidukit maastikul või metsas sõitmiseks. Hüdrauliliste Zoom brändi ketaspidurite, varasema mudeliga võrreldes tunduvalt laiema ning ka kõrgema lenksuga ning maastikule mõeldud tugevdatud hüdraulilise vedrustusega GT PRO elektriline tõukeratas ei jätä oma omanikku hätta mistahes pinnasel ja oludes. Kõrge lenks tagab mugava sõiduasendi ka üle 180cm pikkade sõitjate jaoks.
Üsna rahulikult võib sõita ka vihma ja lumega, sest uus GT PRO elektritõukeratas vastab lausa IPX5 veekindluse tasemele, olles suur edasiminek oma eelkäija IPX4 tasemest. Elektritõukeratas on varustatud 2x2000W võimsusega (tippvõimsusega 4200W!) mootoritega. Need võimaldavad Kaabo Wolf King GT Pro elektritõukerattal saavutada kogutippvõimsuseks 8400W ning reaalselt saavutatavaks (piisavalt pika teelõigu olemasolul) tippkiiruseks 100km/h. Kaabo Wolf King GT PRO elektritõukeratas suudab tänu hiiglaslikule 72V/35Ah akule ja uute siinuskontrollerite efektiivsusele ühe laadimisega läbida kuni 180km.

Kaabo Wolf Warrior 11 King+ elektritõukeratas

Kaabo Wolf King+ elektritõukeratas on aasta võrra vanem mudel kui King GT Pro, kuid see ei tee teda vähem väärtuslikuks või liiga aeglaseks. Vastupidi, madalama lenksu asendi tõttu on King+ ilmselt parem King kõigile sõitjatele pikkusega all 170cm. Wolf King GT siinuskontrollerid ja pöidlagaas on küll sujuvamad ja tagavad parema kiiruse reguleerimise, kuid King+ Minimotors EY3 ekraan koos nimetissõrme gaasipedaaliga tagavad kõige erksama võimaliku gaasi reaktsiooni. Samuti genereerivad sõitmisel mootorites mõnusat jorinat võimsad Minimotors asukoha anduri vabad ruutlaine mootorikontrollerid.
Wolf King+ on kui krossimootorratas, millega ei sõideta mitte istudes vaid püsti seistes ning mida on võimalik ka universaalkerega autosse mahutada. King+ on erakordselt hea kvaliteediga, varustusega ning vastupidav elektriline tõukeratas. King GT PRO elektritõukerattast kaalult pea 10kg kergem olev King+ on madalama raskuskeskme tõttu veel parema juhitavusega ning ka kergem transportida.
Elektritõukeratas Kaabo Wolf King+ on kaks võimsusega 1500W (tippvõimsusega 3360W) elektrimootorit, mis annavad elektrilise tõukeratta koguvõimsuseks 6720W ning reaalselt saavutatavaks tippkiiruseks 100km/h. Sõiduulatus on 75kg sõitjal Eco režiimil sõites kuni 150km.

Kaabo Wolf Warrior 11 Plus elektritõukeratas 

Kaabo Wolf Warrior 11 elektriline tõukeratas on nagu ka Dualtronid üks originaalsemaid “monstrumtõukse”, mis juba varakult, 2018 ja 2019 aastal välja tulid ning selle turu valdkonna defineerisid. Just tänu nendele elektritõukeratastele oleme näinud elektriliste kergliikurite valdkonnas sedavõrd suurt innovatsioonilainet. Wolf Warrior 11+ (Plus) on Warrior 11 elektritõukeratta esimese versiooni edasi arendatud mudel.
Wolf Warrior 11+ on taskukohasem ning veidi “tagasihoidlikum” versioon Kaabo kõige-kõigemad kuldsed Wolf King elektrilised tõukerattad. See ei tähenda muidugi, et see elektritõukeratas oleks aeglane. Elektriline tõukeratas Kaabo Wolf Warrior 11+ on 2x1200W võimsusega (tippvõimsusega 2700W) mootorit, mis annavad selle elektrilise tõukeratta summaarseks võimsuseks 5400W ning reaalseks tippkiiruseks 80km/h. Sõiduulatus on 75kg sõitjal Eco sõidurežiimil sõites kuni 90km.