Oleme avatud   E-R 10-18   L-P suletud +372 5899 9214 info@veltekspert.ee

Miks elektritõukeratas?

Miks eelistada elektritõukeratast?

Elektrilised tõukerattad ei ole enam lihtsalt üks uudne ja põnev vabaaja veetmise vahend. See kaasaegne elektrisõiduk on praegu väga populaarne alternatiiv jalgratastele, motorolleritele, autodele ja ühistranspordile. Ideaalne transpordivahend kooli või tööle sõitmiseks ja see on väga väga lõbus. Sa ei sõltu mitte kellestki. Peamiselt on elektritõukerattad varustatud 350 W mootoriga, mis võimaldab elektritõukerattaga saavutada maksimaalset kiirust 25 km/h ja kolmeastmeline kiiruse reguleerimine (3 kiirust) võimaldab sõitjatel oma tempot kontrollida ja kohandada vastavalt oma vanusele ja oskustele, muutes sõitmise ohutumaks.
Ergonoomilisel juhraual või lenkstangil on kummeeritud käepidemed, mis muudavad tõuksi juhtimise äärmiselt mugavaks ja nii tunnetad tõuksi paremini. Väga oluline on, et gaasi lisamine toimuks pöidlaga gaasipedaalile vajutades, mitte ei oleks nimetissõrmega lisatav lahendus (see on ohtlikum). Pidurihooval või hoobadel on kummeeritud osad, mis tagavad parema tunnetuse ja näpud ei libise kriitilistel hetkedel pidurdamisel heeblitelt. Need kummeeritud katted või käepidemed tagavad  ohutu kiirendamise ja pidurdamise ja ei põruta ega väsita käsi pikemal sõitmisel. Selgesti loetav LCD-ekraan näitab aku laetuse olekut ja praegust kiirust ning sõidurežiimi. Juhtraual on soovitatav kell, milega saab hoiatada teisi liiklejaid/jalakäijaid, et tähenete. Esi- ja tagumiste LED-tulede olemasolu parandab ka sõiduohutust ja suurendab teie vaatevälja.

Pildid / - - - Quick3 sinine ja oranz

Pildid / - - Mini tagumine ratas

Pildid / - - - Quick3 rannas

INOKIM elektritõukeratas on varustatud püsikiiruse reguleerimise funktsiooniga. Selle väljalülitamiseks vajuta lihtsalt pidurikangi või kiirendusnuppu. 10"-tollised sisekummiga õhkrehvid tagavad kõrge mugavuse ja mitte ainult siledatel pindadel, vaid ka kruusateedel on ohutu ning turvaline sõita. Näiteks odavamatel brändidel on 8,5" tolliseid täiskummid ja nendega ei soovita sõita, sest need on ohtlikud eriti niiske või kergelt liivase asfaldiga ning ebatatsasel asfaldil on kukkumine kerge tulema. Tänu vibratsiooni summutamisele läbi 10"- tolliste õhkrehvide saab elektritõukeratast mugavalt juhtida rohkem või vähem ebaühtlastel teedel ning sõita mööda äärekive ilma suuremate probleemideta. Tõsi, õhkrehvide sisekummidgi kuluvad tänu mõningale hõõrdumisele, aga turvalisus on peamine ja sisekummi maksmus on vaid mõni euro. 
Peamiselt on elektritõukeratas varustatud tagumise ketaspiduriga ning esiveoliste või tagaveoliste tõukerataste puhul E-ABS-iga, mis tagab hädaolukordades lühima võimaliku pidurdusteekonna. Lisaks hakkab tagumine LED tuli vilkuma kohe, kui kasutaja hakkab pidurdama. Võimsamad tõuksid nagu OX ja OXO kasutavad juba ketaspidureid nii ees kui taga ja nende mudelite puhul on see ka vajalik, sesr mass, mida maha pidurdada on suurem. Mugavust pakub ka lai platvorm, millel on libisemiskindel kate, tänu millele saab kasutaja säilitada mugava sõiduasendi. 
Vahemaa, mida saad läbida ühe laadimisega, varieeruvad 30-100 km vahel, olenevalt mudelist ja aku mahutavusest. Samuti sõltuvalt koormusest, kasutaja kaalust, pinnasest ja õhutemperatuurist. Aku on paigaldatud tugeva alumiinium raami platvormi sisemusse, mis püsib seal  stabiilselt horisontaalselt. Aku täielikuks laadimiseks kuluv aeg on samuti vastavalt mudelitele küllaltki erinev. Enamsti on INOKIM maksimaalne lubatud koormus on 120 kg. Rolleri kokkuklapitavad mehhanismid on väga lihtsad, nii et saate seda kergesti voldida ja kaasa võtta bussi, trammi, rongile või oma auto pagasiruumi. Näiteks võtta kaasa matakautoga reisides või jahiga/kaatriga reisides erinevate sadamate/linnade vahel. Spetsiaalselt konstrueeritud kokkuvoltimise lukk takistab selle avanemist sõitmise ajal.

Turvalist sõitu ja kiiver alati pähe!

Pildid / - - - Quick3 promenaad

Pildid / - - OX kokkupanduna bännerile

Pildid / - - - Quick3 auto