Oleme avatud   E-R 10-18   L-P suletud +372 5899 9214 info@veltekspert.ee

VSETT elektritõukeratastest

VSETT elektritõukeratastestPildid / - VSETT Badge

Vsett brändi looja ettevõte Ningbo Vsett Intelligent Technology Co., Ltd on asutatud 2018 aastal. See teeb neist tõuksimaailmas pigem noore ettevõtte. Tegemist on arendus-ja tootmisettevõttega, kelle eesmärgiks algusest peale oli välja arendada ja toota elektritõukerattad, mis oleksid ilma järeleandmisteta igas aspektis peajagu üle kõigest eelnevast. Kaks aastat hiljem oligi sündinud esimene Vsett elektritõukeratas. Vsett elektrilised tõukerattad tulid esimest korda turule 2021. aasta kevadel, kuid oodatust palju suurema nõudluse ja tarneraskuste tõttu jäid siiski paljudel soovijatel endale Vsett elektriline tõukeratas soetamata.

Tarneraskused lahendas Vsett kiiresti, leides võimalusi tootmisvõimsuste kordades tõstmiseks ning laiendades tunduvalt oma maaletoojate võrgustikku. Tänu sellele on Vsett tänaseks üks ihaldusväärseimaid brände kogu maailmas, peamiselt tänu elektritõukerataste suurepärasele disainile, innovatiivsetele tõsiselt läbi mõeldud tehnilistele lahendustele ja koostekvaliteedile.

Aastate jooksul on ettevõttel õnnestunud endale taotleda 7 valdkonnapõhist patenti. Patenteeritud on näiteks üliturvaline ja vastupidav 3-astmeline Vsett elektritõukeratta lenksutoru / poomi kokku pakkimise mehhanism. Samuti on patenteeritud kokku käivad käepidemed ja lenksu pealsed seadistuse juhtnuppude lahendused. Tänaseks omab Ningbo Vsett maaletoojaid üle 20 riigis kogu maailma. Registreeritud kaubamärgid on “VSETT”, “VSEKK” ja “MUKUTA”.

Vsett elektritõukeratta iseloomustavad omadused on veel:

  • Elektritõukeratta lahti lukustamine spetsiaalse NFC kiibi abil, mille võti on ka soovi korral kopeeritav nutitelefoni või nutikella mällu
  • Edasi arendatud QS-S4 ekraan, mis on paremini loetav ka päikesepaisteliste ilmadega
  • Kasutatud on standardseid laialt levinud pikkusega amortisaatoreid, mis on soovi korral välja vahetatavad teiste amortide vastu
  • Veekindluse kaitseklass IP54
  • Seisuteki peale paigaldatud laadimispordid (portide vigastuste vältimise eesmärgil)
  • Käepidemetesse peidetud lülititega juhitavad suunatuled

TUTVU VSETT MUDELIVALIKUGA SIIN

Vsett 11+ Super  elektritõukeratas

Vsett 11+ Super elektritõukeratas on uus, 2022 aastal välja tulnud tippmudel, mis on järeltulija mudelile 11+ elektritõukerattale. Peamine erinevus, mille poolest need elektritõukerattad üksteisest erinevad on aku erinevus – 60V (11+) aku on asendatud 72V akuga (11+ Super).
Lisaks kõrgema aku pinge tõttu kerkivast võimsusest on välja vahetatud ka elektrilise tõukeratta mootorid, mis arendavad nüüd 2x1500W võimsuse asemel 2x2000W. Need uuendused tagavad 11+ Superile suurema tippkiiruse ja veelgi parema kiirenduse.
Silmale kõige nähtavam muudatus on toimunud elektritõukeratta värvikombinatsioonis. Vsett 11+ Super elektritõukerattal on ka tagatud veekindluse kaitseklass IP54, mis Eesti kliimas on kriitilise tähtsusega. Velteksperdi valikus on 72V/32Ah (2304Wh) Li-Ion akuga varustatud Vsett 11+ Super elektriline tõukeratas.
Erinevalt oma eelkäijast on 11+ Super elektritõukeratas varustatud ka kokku murtavate käepidemetega lenksuga nagu Vsett 10+ mudelil, mis muudab elektrilise tõukeratta mahutamise talvisesse panipaika või auto pagasiruumi tunduvalt kergemaks. Amortisaatorid on kaetud kummist lõõtsadega, et takistada maastikul või liivasel pinnasel sõites puru kogunemist funktsionaalsete amordi detailide vahele. Nagu teised Vsettid on eektritõukeratas ka varustatud “Sport” režiimiga, mis annab hetkelise hüppe võimsuses, võimaldades nii pakkuda tihedat konkurentsi teistele 72V akuga “supertõuksidele”. Elektrilise tõukeratta 2x2000W mootorid annavad tippkiiruseks üle 85km/h. Sõiduulatus ühe laadimisega on kuni 125km. 
Nagu kõik teised supertõuksid sobib ka Vsett 11+ Super inimesele, kes tahab kõige-kõigemat jõudlust ning ei pea oma elektrilist tõukeratast tassima.

Vsett 11+ elektritõukeratas 

Vsett 11+ elektritõukeratas oli mudelivaliku lipulaev enne kui 11+ Super selle tiitli üle võttis. Sellegipoolest omab 11+ elektritõukeratas mõningaid eeliseid ja erinevusi Superi ees. Üks suur eelis on kindlasti umbes 1000€ võrra väiksem elektrilise tõukeratta hind ning sellest tulenev palju parem jõudluse ja hinna suhe.
Kui Vsett 10+ elektriline tõukeratas on mõeldud kui edasiarendus Zero 10X / Techlife X7 mudelile, siis 11+ elektritõukeratas on mõeldud kui järeltulija Zero 11X / Techlife X9 elektritõukerattale. Elektritõukeratas on võrreldes eelneva generatsiooniga igast aspektist vaadatuna tugevama ja läbimõelduma konstruktsiooniga. Samuti on elektritõukeratas ilmastikukindlam ja ka üldiselt vastupidavam, võimsam, kiirem ja kasutajasõbralikum. Märkimisväärne on veekindluse kaitseklass IP54. Velteksperdi valikus on 60V/31,2Ah (1872Wh) liitiumakuga varustatud 11+ elektritõukeratas, mis võimaldab ühe laadimisega läbida kuni 160km.
Vsett 11+ elektritõukeratas on varustatud “Sport” režiimiga, mis annab hetkelise hüppe võimsuses, võimaldades ootamatult üle kiirendada enamik 11″ ratastega raskekaalu elektritõukerattaid. Elektritõukeratas on varustatud kahe 1500W võimsusega mootoriga  (tippvõimsusega 3000W), mis annavad elektrilise tõukeratta koguvõimsuseks 6000W (või 6kW) ning reaalselt saavutatavaks tippkiiruseks 85km/h. 11+ elektritõukeratas sobib inimesele kes ei pea Vsett 11+ Superit oma hinda väärivaks ning suudab leppida ka nende kahe vahelises kiirendusvõistluses napilt alla vandumisega. Samuti sobib kindlasti ka inimestele kellele meeldib 11+ mudeli erakordselt silmapaistev välimus.

Vsett 10+ elektritõukerattad 

Vsett 10+ elektritõukeratas on mudelivaliku ainus 10 tolliste rehvidega elektriline tõukeratas. Samuti on see mudelivaliku kõige populaarsem elektritõukeratas. Seda tänu 10+ mudeli erakordsele kvaliteedile, jõudluse, relatiivselt heale kompaktsusele ja ilusale välimusele. Neid omadusi kui tervikut vaadates pole turul sellele elektritõukerattale vastast.
10+ elektritõukeratas on arendatud järeltulijana maailmas eri brändi nimede all väga populaarsetele T10-DDM raamiga elektritõukeratastele (T10-DDM raamiga on näiteks Zero 10X, Techlife X7, Gpad Storm, Cityway X Pro jt). Elektritõukeratas on võrreldes eelneva põlvkonnaga igast küljest vaadatuna kvaliteetsem, vastupidavam, võimekam, kiirem ja kasutajasõbralikum. Esmaskordselt selle kaalu-ja hinnaklassi elektritõukerataste puhul on lisatud 10+ mudelile ka veekindlus – kaitseklass IP54. Velteksperdi mudelivalikus on 10+ elektritõukeratas olemas kahe erineva aku mahtuvusega – 20,8Ah, 25,6Ah.
10+ elektritõukeratta herilase välimus on vägagi asjakohane, kuna elektritõukerattale on lisatud “Sport” režiim, mis annab hetkelise hüppe võimsuses. Kiiruserežiim 5, mis on täpselt kaheks kriitiliseks minutiks aktiveeritav lenksul spetsiaalset nuppu vajutades, võimaldab ootamatult üle kiirendada ka enamik 11″ ratastega raskekaalu elektrilisi tõukerattaid.  Vsett 10+ elektritõukeratas omab kahte võimast nominaalvõimsusega 1400W (tipp 2100W) mootorit, mis annavad elektrilise tõukeratta koguvõimsuseks 4200W (või 4,2kW) ning reaalseks tippkiiruseks 80km/h.
10+ elektritõukeratas sobib inimesele kes tahab omale võimalikult kiiret, kvaliteetset, ja ilusa välimusega 10 tolliste ratastega elektrilist tõukeratast ning peab seda ka vahel (mitte sõites) transportima.

Vsett 9+ elektritõukerattad 

Vsett 9+ elektritõukeratas on üldistatult väiksem, 8.5 tolliste rehvidega versioon 10+ mudelist. Mudeliseeria kiiruse ja läbisõidu võimekuse järjestuses keskele asetuva elektrilise tõukeratta eesmärgiks on olla parima kvaliteedi, kompaktsuse ja jõudluse suhtega 8.5 tolliste ratastega elektritõukeratas turul. Selle eesmärgi saavutab see elektritõukeratas 100 protsendiliselt.
Võrreldes samasse klassi kuuluva peamise konkurendi Kaabo Mantis 8 Plus 2x800W mudeliga on Vsett 9+ veelgi kompaktsem, omades ka kokku murtavate käepidemetega lenksu. Jõudluse poolest on Mantis 8 veidi parema kohalt kiirendusega, kuid Vsett 9+ on jällegi veidi kiirema tippkiirusega, suutes saavutada kiiruseid kuni 55km/h (vs Kaabo 50km/h). Vsettil on tugevam kokku murdmise mehhanism ning veekindluse reiting (IP54), Kaabol on tugevamad rehvid. Nende kahe vahel on kindlasti raske valida ning klient peab ise otsustama, et mis omadused on just tema jaoks kõige tähtsamad.
Velteksperdi mudelivalikus on 9+ elektritõukeratast olemas aku mahtuvusega – 15.6Ah. 9+ elektritõukeratas omab kahte nominaalvõimsusega 600W (tipp kuni 850W) mootorit, mis annavad elektrilise tõukeratta koguvõimsuseks 1700W (või 1,7kW) ning reaalseks tippkiiruseks kuni 55km/h.
Vsett 9+ elektritõukeratas sobib inimesele kes tahab omale väga kiiret elektrilist tõukeratast, kuid vajab samas ka elektritõukeratta tiheda käsitsi (või autoga) transportimise vajaduse tõttu väga kompaktset ja kerget mudelit.

Vsett 9 elektritõukerattad 

Vsett 9 elektritõukeratas on ühe mootoriga ja soodsam versioon kahe mootoriga 9+ mudelist. Tehniliselt on põhilised erinevus akude suurused ning kõik jõudluse näitajad. Samuti on Vsett 9 mudelid kergema kaaluga ning seega ka kompaktsemad kui kõik kahe mootoriga sugulased.
Veltekspert pakub mudel 9 elektrilist tõukeratast akuga mahutavusega 13Ahl, millega saab ühe laadimisega sõita kuni 55km. Elektritõukeratas Vsett 9 on kindlasti oma klassi konkurentidega võrreldes kõige efektsema värvikombinatsiooniga ja ka üldiselt kõige ilusama välimusega elektriline tõukeratas. Ratastele on lisatud lennuki reaktiivmootorite õhu sissevõtu labasid meenutavad kiired triibud (sarnaselt Inokimile). Helesinised ratta kiiged on kaetud valgete sport-triipudega. Elektritõukeratas torkab kindlasti tänavapildis väga hästi silma!
Mudel 9 on varustatud võimsa 650W elektrimootoriga, mis tagab piisavalt hea kiirenduse linnakeskkonnas. Tippkiirust suudavad Vsett 9 mudelid saavutada kuni 45km/h. Elektritõukeratas omab tootja poolt seatud sõitja kaalu piirangut 120kg.
Vsett 9 elektritõukeratas sobib sarnaselt 9+ mudelile inimesele kes tahab omale soetada kiiret elektritõukeratast, kuid vajab samas ka elektritõukeratta tiheda käsitsi (või autoga) transportimise vajaduse tõttu väga kompaktset elektritõukeratast.

Vsett 8 elektritõukeratas 

Vsett 8 elektritõukeratas on mudelivaliku mõõtmetelt kõige väiksem, kergem ja kompaktsem mudel. Mudel 8 elektritõukeratas kuulub tänu seisuteki eest kokku pakkimise lahendusele, kokku klapitavate käepidemetele ja oma 8 tolliste rataste tõttu klassi “ülikompaktsed elektritõukerattad”. See elektritõukeratas on kokku klapitav vaid 1 sekundiga!
Velteksperdi valikus on mudel 8 elektriline tõukeratas, mis on varustatud 15,6Ah akuga. See aku võimaldab ühe laadimisega läbida kuni 55km. Mudel 8 elektritõukeratas on kindlasti üks oma klassi kõige ilusama välimusega mudeleid ning jääb tänavapildis väga hästi silma. Teine ilus ja samasse kompaktsuse klassi kuuluv konkurent mudelile 8 on Inokim Light 2 Super elektritõukeratas. Vsett 8 elektritõukeratas on aga võrreldes Inokimiga (vaatamata samale hinnaklassile) poole kiirem ja võimsam.
Mudel 8 elektritõukeratas on võimsa 600W harjadevaba elektrimootoriga, mis tagab selle tõukeratta suuruse kohta väga erksa kiirenduse. Elektrooniliselt piiramata tippkiiruse saavutab Vsett 8 elektritõukeratas 42km/h. Hämarateks õhtuteks on Vsett 8 elektritõukeratas varustatud LED valgustitega ees ja taga.